Wybierz język:
Strona główna

Znajdź na stronie

Dekoracje sal weselnych

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Zależy nam aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla nas ale i dla wszystkich gości. Chcemy aby zapamiętano go jako dzień niepowtarzalny, piękny i wzruszający.

Jednym z najważniejszych elementów wesela jest dekoracja sali weselnej. To właśnie w tym miejscu przeżyjemy wraz z zaproszonymi gośćmi najwięcej niezapomnianych i wzruszających chwil. Musimy zadbać o każdy detal sali. Tylko właściwie stworzona dekoracja z precyzyjnie dobranymi kompozycjami kwiatowymi, świecami, materiałami i dodatkami pozwoli nam otrzymać UNIKATOWY klimat uroczystości weselnej.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa niepowtarzalną dekorację każdej sali. Za pomocą kwiatów, światła i materiałów dekoracyjnych podkreślimy najpiękniejsze detale sali, a jeśli tego będzie wymagać wnętrze, zamaskujemy to co należy ukryć. Stworzymy klimat, który zachwyci gości i spełni Wasze marzenia o tym zaczarowanym dniu.

Narzędziem naszej pracy są między innymi kwiaty żywe i sztuczne, kryształy, lód akrylowy, materiały dekoracyjne, przestrzenne dekoracje papierowe, szkło, metaloplastyka, balony, świece i światło oraz nieskończona ilość pomysłów. Dekoracje wykonujemy w wielu pięknych kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w zakładce GaleriaWszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Szablon projektgraficzny.com - Na silniku windu.org